Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

istanbul da trafik zaman zaman da kitleniyor.

istanbul da trafik zaman zaman da kitleniyor.

Maslak Tem otoyolu ve Galatasaray Rams Stadyumu yönüne giden, Oto Sanayi ve Seyrantepe Yolu İETT durakların da, yolcu almak için duran ve otobüs ve dolmuşların duraklardan ani  bir manevrayla otobana çıkışları, sürücelere zor anlar yaşattığı gibi, olası kazalara da davetiye hazırlıyor.

Akşam saatlerin de yakından  bizzat şahit olduğumuz; ‘kazaya ramak kala’ deyimiyle yaşanan olumsuz bir görüntü sonrası, ertesi günü, sabahın erken saatlerin de kameralarımızla birbirlerine yakın olan iki durakta ki hareketliliği görmek için Maslak yönüne gittik.

Kameralarımıza yansıyan görüntü ve izlenimlerimiz de, TEM otobanı, Maslak ve Seyrantepe yönüne doğru yoğun trafik akışı her zaman ki gibi devam ediyor. Bu ara da otoban kenarında bulunan bir birine yakın, fakat farklı istikametlere giden otobüslerin duraklar da durup kalkışları sonrası akışta ki trafik zaman zaman da kitleniyor.

İstanbul’un trafiği en yoğun noktalarından biri olan bölge de, durum bu şekil de iken, özellikle akşam ve geç saatler de  bilinçli veya bilgili sürücüler

https://www.youtube.com/shorts/ktLOPb0jl9o

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.