Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ADALET BİRLİK COŞKUSU

3 sene önce
158 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

ADALET BİRLİK PARTİSİ 4. OLAĞAN İL BAŞKANLARI TOPLANTISINI 05 HAZİRAN 2021 TARİHİNDE İSTANBUL’DA BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLUYOR.

6 Haziran 2018 tarihinde resmi olarak kurulan ve ülke düzeyinde teşkilatlanarak seçime girmeye hak kazanan siyasi partiler arasında yerini alan Adalet Birlik Partisi Genel Başkanı İrfan Uzun, kongre ile ilgili açıklama yaptı.

Uzun: “Adalet Birlik Partisi genç, dinamik ve güçlü kadrosunun özverili çalışmalarıyla Türkiye çapında İl teşkilatlanmalarını tamamlamış olup, Türkiye’de seçime girmeye hak kazanmış az sayıda siyasi partiden biri olmuştur.

Adalet Birlik Partisi ve Adalet Birlik Partisi kadroları bu zaman diliminde yaşanan her bir olaydan güçlenerek çıkmakla kalmadı, milletimizle olan bağını daha da sıkılaştırdı.

Geçen 3 yılda her sıkıntının, darboğaz gibi görülen her geçidin, sabırla ve azimle aşılmasının bir semeresi olarak ülkemizin kazanımlarına eklendi.

Bütün bunlar olurken Adalet Birlik Partisi’nin dayandığı en büyük güç ise sarsılmaz birliği, milletin duyduğu itimat ve kurulduğu ilk günden itibaren kurucu değerlerine olan sadakatidir.

Çalışkanlık, güven, vatanperverlik, 2023 – 2053 – 2071 vizyonları ve medeniyet değerlerimizi yeniden tüm coğrafyamızla ve dünya ile bütünleştirme hedefi, bu kutlu yolculuğun taşıyıcı unsurlarıdır.

Adalet Birlik Partisi teşkilatları; üye, sandık ve mahalle yönetimlerimiz; İlçe, İl, Genel Merkez, Kadın Kolları, Engelsiz Kolları ve Gençlik Kolları, Genel Merkez teşkilatlarımız ve binlerce seçmenimizle birlikte aziz milletimize karşı sorumluluk duygusundan, hizmet akdinden bir an bile vazgeçmemiştir.

Adalet Birlik Partisi, kendini oluşturan ve geçmişten gelen değerleri kaybetmeyen, onlara sahip çıkan ve o değerler doğrultusunda geleceği planlayan, Eğitime ve Birlikteliğe önem veren, gelişmeyi hedefleyen değerlerinden ve hedeflerinden sapmayan “Milletin Partisidir”.  Hedefimiz Anayasamızın hükümleri çerçevesinde gittiğimiz 2023 veya olası bir erken seçimde ülkemize tek başına iktidar olma imkânı sunmaktadır.

Adalet Birlik Partisi tek başına iktidar, milletimizin gelecek ümidini yeşertecek, hedeflerimize güçlü adımlarla ulaşmamızı sağlayacaktır.

Bu kongremiz, kardeşliğimize halel getirmeye çalışanlara karşı milli iradenin güçlü sesinin kaynağı olacaktır.

Bu kongremiz, 2023, 2053 ve 2071’e selametle ulaşmamızın kaynağı olacaktır.

Bu kongremiz tek başına iktidarın anahtarıdır.

Adalet Birlik Partisi yeni, genç ve dinamik yapısıyla, özgün fikirleriyle, adalete ve birliğe olan inancı ile siyaseti ve Türkiye’yi değiştirmeye geliyor…

Birliğimizle, hedeflerimizle yeni Türkiye yolculuğunun devam edeceği ve milletle olan sözleşmemizi parti olarak yeniden tazeleyeceğimiz 4. Olağan Büyük Kongremizin milletimize, ülkemize, siyasi hayatımıza ve demokrasimize hayırlı olmasını diliyor, saygılarımızı sunuyoruz”  dedi.

Reklam
Kullanıcı
Kanalda toplam 1169 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.