Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

8 Mart Dünya Emekci kadınlar günü kutlu olsun

5 ay önce
264 kez okundu
8 Mart Dünya Emekci kadınlar günü kutlu olsun

Hayatın ber alanını güzellestiren,hakkı asla ödenemeyecek olan butun kadınlarin eşit hak ve özgürlukten ysrarlanması umuduyla 8 Mart Dünya Emekci kadınlar günü kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin temel taşlarından olan toplum icinde göstermiş oldukları azim ve başarı ile modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli bir rol oynamıştır. kadınlarımız.

Bir canı dünyaya getiren, desteğini üzerimizden hiç esirgemeyen, eğiten, yetiştiren,gecesini gündüzune katan, yeri geldiginde hem ana hem eş hem sevgili olan, yüreklerinde ki sonsuz sevgi ve şefkati karşılık beklemeden veren koca yurekli kadınlarımıza selam olsun.

Haklarını arayan vazgecmeyen, inanç ve güvenini asla kaybetmeyen, her gecen gün kendini yenileyen ufkunu genişleten kadınlar var oldukca çoğaldıkça daha güzel günlere olan inancımız bitmeyecektir.

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “hayatta ki herşey kadının eseridir” sözü kadına verilen degerin en güzel ifadesidir.
Kadına yönelik şiddet ve cinayetlerin, çocuk gelinlerin olmadığı bir dünya umudu ile tüm kadınların: ‘8 Mart Dünya Kadinlar Günü kutlu olsun”

Sevgiyle kalın

Arzu Civelek

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.