Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

23 NİSAN’DA YALOVA OYUN BAHÇESİNE DÖNÜŞTÜ

1 sene önce
55 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklara özel düzenlenen etkinliğe binlerce çocuk katıldı.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, dünya çocuklarına armağan ettiği en güzel gün olan 23 Nisan’da çocuklar ebeveynleri ile tüm günü Yalova Belediyesi’nin yapmış olduğu birbirinden güzel etkinlerle geçirdi. Raif Dinçkök Kültür Merkezi önünde saat 12:00’da başlayan etkinlikler, 20:00’a kadar devam etti.

Başkan Çocuklarla Şehir Turu Attı

Etkinlikler kapsamında Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve eşi Gökşen Tutuk, Tosbik 77 Yalova Vosvos Grubu korteji ve üstü açık belediye otobüsüyle şehir turu attı. Üstü açık otobüsle çocukların 23 Nisan’ını kutlayan Başkan Tutuk, çocuklara Türk Bayrağı ve çeşitli hediyeler dağıttı. Vosvos Grubu korteji ile yapılan şehir turu renkli görüntülere sahne oldu.

Çocuklar Doyasıya Eğlendi

RDKM’de şehir turunu sonlandıran Başkan Tutuk, Çocuk Şenliği’nde ise çocukların eğlencesine ortak oldu. Burada AK Parti Yalova Milletvekili ve Milletvekili Adayı Meliha Akyol, eşi Gökşen Tutuk, Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman, AK Parti Gençlik Kolları başkanı Muaz Ceylan ile birlikte çocuklara hediyeler dağıttı. Oyun parkurlarını gezen Başkan Tutuk, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Yalova’da büyük bir coşku ile kutladıklarını belirtti.

Yalova Çocuklarımızla Güzel

Bundan sonra da çocuklara yönelik etkinlikleri artıracağını belirten Başkan Tutuk, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar çocuk parklarımızın modernleştirilmesinden, sayısının arttırılmasına, kay kay pistinden bisiklet yollarına kadar çocuklarımız ve gençlerimiz için birçok önemli çalışmaya imza attık. Bundan sonra da geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimize yönelik yatırım ve etkinliklerimizi artıracağız. Şenliklerimizi de her sene daha büyük coşkuyla kutlayacağız” dedi.

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.