Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Alanya’da ‘Sivrisinek istilası’ isyanı: Çocukların vücutları yara içerisinde

Alanya’da ‘Sivrisinek istilası’ isyanı: Çocukların vücutları yara içerisinde

İTALİK Antalya Büyükşehir Belediyesi sorumluluğundaki sivrisinekler, Alanya halkını adeta canından bezdirdi. “Mahallemde sivrisinek sorunu yok, varsa da yüzde 10” diyen muhtara tepki yağdı ALANYA’NIN hemen hemen her bölgesinde artan sivrisinekler, vatandaşlarda yaralara neden oldu. Vatandaşlar, sivrisinek kaynaklı yaraların çocuklarda daha sık görüldüğünü belirterek, “Sivrisinek kaynaklı hastalıklar ve ölümlerden korkuyoruz. Yeterli ilaçlama yapılmıyor. Geceleri uyumak mucize oldu. Her gece sivrisinek çilesi yaşıyoruz. Antalya Büyükşehir Belediyesi kışın mı sivrisinek ilaçlaması yapacak?” diyor.

MAHMUTLAR MUHTARINA TEPKİ

Bugün Alanya’ya gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kahvaltıda buluştuğu muhtarlarla toplantı yaptı. Alanya’nın en büyük mahallesi olan Mahmutlar’ın muhtarı Ahmet Top’un toplantıda “Mahallemde su ve sivrisinek sorunu yok. Varsa bile yüzde 10’dur” dediği iddia edildi. Bunun üzerine salonda bulunan ve Mahmutlar’da yaşayan vatandaşların tepki gösterdiği ve “Muhtarım sen mahallenin neresinde oturuyorsun? Sivrisinek sorunu yüzünden uyku haram oldu” dedikleri belirtildi. ‘

BOŞ DAİRE VARSA TAŞINSAK

Sosyal medyada çocuklarının vücutlarındaki sivrisinek kaynaklı yaraların fotoğraflarını yayınlayan bazı Mahmutlarlı vatandaşların, “Mahmutlar’da sivrisinek sorunu yok diyen arkadaşlar nerede, hangi semtte, hangi sitede oturuyorlar acaba? Boş daire varsa taşınsak” yazdıkları görüldü.

(Haber MERKEZİ)

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.