Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ZAFER PARTİSİNDEN HALK ÇALIŞTAYI

4 ay önce
364 kez okundu
ZAFER PARTİSİNDEN HALK ÇALIŞTAYI

Zafer Partisi’nin ilk halk çalıştayı Zafer Partisi Ankara İl Başkanlığı öncülüğünde parti il binasında gerçekleştirildi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği çalıştaya Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcıları Dr. Lütfü Şahsuvaroğlu ,Yaşar Asiler , Doç. Dr. Tuğrul Kıhtır , Dr. Aslan Yaman , Genel İdare Kurulu üyesi Canan Çakır , Çankaya İlçe Başkanı Neslihan İrvana , Etimesgut İlçe Başkanı Adem İlhan , Mamak İlçe Başkanı Cemalettin Turşun , Altındağ İlçe Başkanı Semih Karakılınç il ve ilçe yöneticileri ve parti gönüllüleri katıldı.

ANKARA’DA FARK YARATACAĞIZ

Zafer Partisi Halk Çalıştayı yapılan saygı duruşu ve hepbirlikte söylenen İstiklal Marşı ile başlarken açılış konuşması yapan Zafer Partisi İl Başkanı Tuğba Demirbağ şunları söyledi : Ankara İl teşkilatı olarak tüm kadrolarımızla yoğun bir çalışma içindeyiz. Ankara’da yaşayan vatandaşlarımızla kurduğumuz sağlıklı iletişimin ve dayanışmanın etkilerini zaman içinde göreceğiz. Ankara’da fark yaratarak büyüyecek ve halkımızın sorunlarını her platformda dile getirmeye devam edeceğiz.

Açılış konuşmasının ardından sırasıyla Genel Başkan Yardımcıları Doç. Dr. Tuğrul Kıhtır, Dr. Aslan Yaman ve Dr. Lütfü Şahsuvaroğlu ülkenin içinde bulunduğu sıkıntılı süreçlerle ilgili durum değerlendirmesi ve Zafer Partisinin sorunlara çözümlerini dinleyenlere aktardı. İl başkanlığı sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanan çalıştay dilek ve temennilerle sona erdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.