Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YALOVA DA UYUŞTURUCU TİCARETİNE BASKIN

YALOVA DA UYUŞTURUCU TİCARETİNE BASKIN

Yalova İl Emniyet Müdürlüğümüz koordinesinde; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim Ekiplerimiz tarafından İlimiz geneli ve geçiş güzergâhlarında Uyuşturucu Madde Üretimi, Nakli, Sevkiyatı ve Ticareti yapan şahısların tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışmalar aralıksız olarak sürdürülmektedir.

Ekiplerimiz tarafından yürütülen çalışmalarda İlimiz Armutlu İlçesinde uyuşturucu madde üretim ve çoğaltımı yaparak uyuşturucu madde ticaretti yaptıkları görevlilerimizce tespit edilen S.Ö. ve D.K. isimli şahısların ikametgâhları ile eklentilerinde yapılan aramalarda;

1.243 Gram Esrar Maddesi,

7 Kök Hint Keneviri Bitkisi,

1 Adet Otomatik Tüfek,

2 Adet Tabanca,

105 Adet Fişek ele geçirilmiştir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından yakalanarak gözaltına alınan D.K. ve S.Ö. isimli şahıslar hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak ve 6136 Sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar Hakkındaki Kanuna Muhalefet Suçu kapsamında yürütülen soruşturma sonrası sevk edildikleri adli makamlarca D.K. Tutuklanarak Cezaevine gönderilmiş, S.Ö. hakkında Adli Kontrol Şartı Tedbir Kararı uygulanmıştır.

İlimiz genelinde halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik başta Uyuşturucu Madde Suçları olmak üzere suç ve suçlulara karşı mücadelemiz aralıksız ve kararlılıkla sürdürülecektir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.