Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YALOVA DA UYUŞTURUCU İLE MUCEDELE

1 sene önce
36 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova İl Emniyet Müdürlüğümüz koordinesinde; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim Ekiplerimiz tarafından İlimiz geneli ve geçiş güzergâhlarında Uyuşturucu Madde Nakli, Sevkiyatı, Ticareti ve Kullanan şahısların tespiti ile yakalanmasına yönelik çalışmalar aralıksız olarak sürdürülmektedir.

Ekip görevlilerimiz tarafından  yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde 16 …. Plaka sayılı araç ile ilimize uyuşturucu madde getireceği ve sokak düzeyinde satış yapacağı değerlendirilen Ç.Ö. isimli şüpheli şahıs ekip görevlilerimizce alınan güvenlik tedbirleri eşliğinde durdurularak Narkotik Maddeler Arama Köpeği “Zeytin” eşliğinde gerçekleştirilen araç aramasında; aracın kaporta kapağı altında zulalı vaziyette;

631 Gram Skunk Maddesi ele geçirilmiştir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından şüpheli Ç.Ö. hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçundan yürütülen soruşturma kapsamında sevk edildiği Adli Makamlarca Tutuklanarak Cezaevine gönderilmiştir.

Ayrıca; Ekip görevlilerimizce yapılan kontrol ve denetimlerde kullanmak için uyuşturucu madde satın aldıkları tespit edilen; Ü.İ. B.K. İ.H. M.Z. U.S. G.A. Ü.B. M.S. N.M.L. Y.Y. S.B.Y. F.Y. H.E. isimli şüpheli şahıslar yakalanarak yapılan üst aramalarında;

32.05 Gram Metamfetamin Maddesi,

7.94 Eroin Maddesi,

8.05 Gram Esrar Maddesi

2.61 Gram Sentetik Kannabinoid Maddesi ele geçirilmiştir. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ekip görevlilerince Toplam 13 şüpheli şahıs yakalanarak haklarında Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak Suçu ile ilgili olarak adli işlem gerçekleştirilmiştir.

Ekip görevlilerimiz tarafından gerçekleştirilen kontrol ve uygulamalarda adli makamlar tarafından haklarında çeşitli suçlardan aranma ve yakalama kararı bulunan Ö.E. İsimli şahıs yakalanarak ilgili adli makamlara sevk edilmiştir.

Başta Uyuşturucu Madde Suçları olmak üzere, halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir.

 

 

 

 

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.