Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Ukranya milli egemenliğinin işgali mi ?

5 ay önce
31 kez okundu
Ukranya milli egemenliğinin işgali mi ?

Ukranya milli egemenliğinin işgali mi ?
Rusya Federasyonu’nun güven koridoru mu ?

Geçtiğimiz bu günlerde yaşanan savaşlar sivillerin can kaybından münasebetle bizlerde derin bir hüzün üretmiştir.Tavrımız net ülkelerin milli egemenliklerinin korunmasıdır.Lobilerin dünyayı 500 ülkeye bölüp yönetme teorileri tecelli göstermiş bulunmaktadır.

Gıda ve enerji fiyatlarındaki artış dünya yerel halklarına karşı yapılması planlanan köle sisteminin bir baş tezahürüdür.
Rusya’ya sağduyu çağrısı söz ile değil artık yaptırım boyutlarındadır.Bunun bir sonraki hamlesi askeri müdahaledir.Bu müdahalede emperyalizm koridoru yerine Türk koridoru yapılması elzemdir.Balkanlardaki varlığımızın teminat altına alınması Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yegane görevidir.
Yakın zamanda Kosova hamlesini beklemekteyiz.Sırpların azgın hal ve tavırlarına askeri teknolojimizle püskürtülmelidir.Keza Bosna, Arnavutluk, Karadağ ve Kosava’da ki askeri varlıklarımızın arttırılması kısa vadede zorlu bir süreç olacaktır ama uzun vadede batıdan gelecek sosyalist Yunanistan, Sosyalist Bulgaristan’ın durdurulması ve burada yaşıyan aslı unsurlarımızın korunması için elzem bir durumdur.

Savaşı Türki Cumhuriyetler’in yakınına taşıyıp son yılların askeri teknoloji hamlelerinde dünya çapında yıldızlaşan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’mizin yıpranması için bu planlar yapılmaktadır.
Bize düşen Putin’ni geri kendi topraklarının içinde tutmak için bir hamle olmalıdır.Abd emperyalizminin ketun tavrından çekilip Balkanları Türk Kuvvetlerine teslim etmesidir.Rusya sınırlarında hazırlanan işgal hareketi derin Rusya’yı buhrana sokup her cephede savaşa sokmaktır.Bu savaşın kazanını emperyalizm olacaktır.
Ve Rusya çoklu devletlere bölünüp kuklalar tarafından yönetilmesi amaçlanmaktadır.

SAYGILARIMLA
Özden POLATGİL.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.