Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Survivor’ın yıldızı cezaevinde çıkar çıkmaz Acun’un gözdesini tehdit etti

3 ay önce
21 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

İlk olarak ‘Yetenek Sizsiniz’ ile karşımıza çıkan, 2011 yılında katıldığı ‘Survivor Ünlüler Gönüllüler’deki çılgın hareketleriyle birandan dikkatleri üzerine çeken Taner Tolga Tarlacı cezaevinden çıktı.  Türkiye’de işlediği suçlardan dolayı Güney Kıbrıs’a kaçan Taner’in, burada da gasp suçundan tutuklanıp 6 ay yatan Tarlacı çıkar çıkmaz tehditler savurdu. Survivor’ın yıldızı,samimi dostu ve bir dönem aynı evi paylaştığı Survivor ve Masterchef yarışmaları ile adını duyuran ve Acun Ilıcalı’nın en gözde yarışmacısı haline gelen Yasin Obuz’u mafya ile tehdit etti. Onur Akay Medya Genel Yayın Yönetmeni , Mustafa Barış Durak’ın edindiği bilgiye göre,şartlı şekilde tahliye edilen Survivor Taner,en ufak bir suç işlemesi halinde cezasını iki kat olarak çekeceği belirtildi.

 

Tarlacı ” Cezaevinden dün çıktım. Tel bozuk.  Ses geliyor mu ! I phone 11 pro max 2 ay sonra vereceklermiş. Savcıda şuanda. Bana nakit 5000 Euro lazım. Yasin Obuz yollamazsa bacağına sıktıracağım. Cezaevinde Kürd mafya ile tanıştım.  Sıkıysa yollama bittin oglum sen bu sefer obuz.  Şakam yok” paylaşımı yaptı.

Şimdi gözler Survivor’ın diğer yıldızı Yasin Obuz’da. Eski yakın arkadaşının para  talebini karşılayıp karşılamayaçağı merak konusu oldu.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1906 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.