Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ŞAHİN’DEN 90 YAŞINDAKİ ANNEYE ANNELER GÜNÜ SÜRPRİZİ

11 ay önce
43 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin 90 yaşındaki anne ve kızını Tırılar Mahallesi’ndeki evlerinde ziyaret ederek Anneler Günü ‘nü kutladı.
Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, Tırılar Mahallesi’nde ikamet eden 90 yaşındaki anne ve kızını evlerinde ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı. Aile ile yakından ilgilenerek sohbet eden Şahin, 90 yaşındaki annenin elini öperek hayır duasını aldı. Sıcak bir aile ortamında içilen çayların ardından Şahin anne ve kızına Anneler Günü hediyelerini takdim etti. Sevinçleri gözlerinden okunan anne ve kızı, anneler gününde kendilerini yalnız bırakmayan Şahin’e teşekkür ederek, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Bir insanın mutlu bir geleceğe sahip olabilmesinin, ailesinin gönlünü kazanmaktan geçtiğine dikkat çeken Şahin; “Eli öpülesi annelerimiz, bizleri çok büyük zorlukların üstesinden gelerek yetiştiriyor. Annelerimizi mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak onlar için en büyük armağandır. Hepimiz elimdeki imkanlar ölçüsünde en iyi şekilde annelerimize bakmakla yükümlüyüz. Çünkü inanıyorum ki; bizlere sevgiyi, saygıyı, merhameti ve fedakarlığı aşılayan annelerimizin hayır duaları, en kıymetli hazinemizdir. ” dedi.
Her fırsatta ziyaretlerine devam edeceğini ve Alanya ‘da kimsenin kendini yalnız hissetmeyeceğini de belirten Şahin “Başta evlatlarını vatan uğruna şehit vermiş annelerimiz olmak üzere her zaman hürmetlerin en büyüğünü hak eden annelerimizin Anneler Günü ‘nü kutluyorum” dedi
Haber: Zeki Demir

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.