Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kükürtlü Ticaret ve Sanayi Odası ilköğretim Okulunda Yapay Çevre Maket Sergisi göz kamaştırdı.

2 ay önce
572 kez okundu
Kükürtlü Ticaret ve Sanayi Odası ilköğretim Okulunda Yapay Çevre Maket Sergisi göz kamaştırdı.

Bursa; KTSOİ okulu 3-A sınıfı öğrencileri; öğretmenleri Yıldırım Bayölek koordinesinde. “Yapay Çevre Maket Sergisi” düzenledi.

3-A sınıfı öğretmeni Yıldırım Bayölek öğrencilerine Fen bilimleri dersi kapsamında yapay çevre konusu maket çalışması yaptırdı.

3- A Sınıfında bulunan tüm öğrenciler yaptıkları bir birinden ilginç ve güzel maket çalışmaları sergi haline getirildi.

KTSOİ okulu 3/A Sınıfı öğretmeni Yıldırım Bayölek ve öğrencilerinin yapay çevre konusu maket sergisi öğrenciler ve öğretmenler ilgiyle sergiyi gezdiler öğretmen Bayölek ve öğrencileri tebrik ettiler.

Bayölek ve öğrenciler sergiyi gezen ziyaretçilere yapay çevre konusu maket çalışması hakkında bilgi verdiler.

Okulda yapmış olduğu bir çok başarılı projeyle adından söz ettiren. Kükürtlü ticaret sanayii odası ilköğretim okul müdürü Ali Osman Köseoğlu Sergiyi ilgiyle gezdi.

 

Öğrencilerin yapmış olduğu maketleri tek tek inceleyen Köseoğlu sınıf öğretmeni Yıldırım Bayölek ve öğrencilerini tebrik etti.

 

 

 

 

Sergiyi gezen veliler çocuklarının yapmış oldukları bir birinden güzel maketleri büyük bir beğeniyle memnuniyetlerini ve mutluluklarını öğretmeni Yıldırım Bayölek’e teşekkür ederek gösterdiler.

 

 

 

Haber
Yasemin Tiryaki Acar

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
19 Yorum Yapıldı
 1. Esra Şevik dedi ki:

  Öğretmenimiz Yıldırım bey ilgi ve alakası ile çocuklarımıza rehber olarak onların gelişimine büyük katkı sağlıyor.Teşekkür ederiz.

 2. Zeynep Yılmazlar dedi ki:

  Aferin güzel yavrularımıza başarıları daim olsun

 3. Mehtap Arslan dedi ki:

  Çocuklarımıza projelerle farklı eğitim destekleriyle unutamayacakları deneyimler yaşattığı icin ogretmenimize teşekkür ederim. Ogrencilerimizi de tebrik ediyorum.

  1. Dıyaa Malhees dedi ki:

   Aferin güzel yavrularımıza başarıları daim olsun

 4. Ayşe KÖKEN dedi ki:

  Çocuklarımıza gösterdiği ilgi alaka yönünden müthiş bir öğretmen Yıldırım Bey.Cocuklarımızı yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı tebrik ederim

 5. Sinem Ç. dedi ki:

  Mükemmel bir eğitimci olan öğretmenimiz Yıldırım Bey’e emekleri için çok teşekkür ederiz.

 6. Özgür ŞAHİN dedi ki:

  Yıldırım Bayölek Beyefendi, öğretmenimiz olduğu için çok şanslıyız. Kendisine emekleri için sonsuz şükranlarımızı sunarız.

 7. Muhteber German dedi ki:

  Değerli Öğretmenimiz Yıldırım Bayölk e çocuklara vermiş olduğu destekler ve çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

 8. Seyhan Ülker dedi ki:

  Öğretmenimiz Yıldırım Bayölek ve 3/A sınıfı öğrencilerini yapay çevre projesi kapsamında yaptığı sergi için tebrik ediyoruz.Öğretmenumize ayrıca çocuklarımıza kattığı herşey için sonsuz teşekkürler

 9. Esra İnankul dedi ki:

  Öğretmenimiz Yıldırım Bayölek’e ilgi ve alakasından çocuklarımıza yaptığı rehberlikten dolayı çok teşekkür ederiz. Kendisine emeklerinden dolayı sonsuz şükranlarımızı sunarız. Yavrularımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

 10. Pelin Aygen dedi ki:

  Öğretmenimizin ve çocuklarımızın başarıları daim olsun.

 11. Elif dedi ki:

  Öğretmeniniz Yıldırım Bey gerçekten çocuklarla çok ilgili bir öğretmen .Yapay çevre projesi sergisi içinde öğretmenimize çok teşekkür ederiz .

 12. Banu C. dedi ki:

  “Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise Öğretmenlere dayalıdır”..Evet Atamızin da dediği gibi öğretmek bana göre dünyanın en zor bölümü ve biz 3/A sınıfı olarak çok şanslıyız.Atamizin ideallerine düstur edinmiş bir öğretmenimiz var ,emeklerimize sağlık öğretmenim,,geleceğin aydınlık güzel ogrencileri başarıları daim olsun..

 13. Merve Yeni dedi ki:

  Öğretmenimiz Yıldırım Bey’e çocuklarımıza verdiği destekten dolayı kutluyor ve çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımız çok şanslı.
  Hepsi bir birinden güzel maketlerdi. Tüm çocuklarımızı tebrik ederim

 14. Ayla Tuna dedi ki:

  Hayatımızda unutamadığız anlar hep çocukluk zamanlarında yaptıklarımızdır. Öğretmenimiz Yıldırım Bey’e güzel tecrübeler biriktirmeye rehberlik ettiği için teşekkür eder, çocuklarımıza başarılı bir hayat dilerim.

 15. Emine Güleç dedi ki:

  Öğretmenimiz ve sevgili öğrencilerini tebrik ederiz emeklerine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş

 16. Ayça Karabulut dedi ki:

  Yildirim Bey’e emeklerinden dolayı minnettarız. Çocuklarimizi başarılı projelerinden dolayı tebrik ederim

 17. Nurcan Yılmaz dedi ki:

  Çocuklarımız, değerli öğretmenimiz Yıldırım Bey in rehberliğinde müthiş bir projeye imza attilar, yavrularımızı ve öğretmenimizi tebrik ediyorum,emeklerine sağlık,,İyikimizsiniz, varolun,,,

 18. Esra Seref dedi ki:

  Öğretmenimiz Yıldırım beye çocuklara gosterdigi ilgi ve alakasindan dolayi teşekkür ederim 3 A sinifi öğrencilerinide tebrik ederim muhteşem projeydi