Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

KAYALIKLARIN ARASINDAN TEK TEK ÇÖP TOPLADILAR

1 sene önce
55 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Gazipaşa Caddesi Şiir Yolu’nda kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Kayalık bölümlerde bulunan katı atıkları Vakumlu Çöp Kamyonu ile titiz bir çalışma sonucu toplayan ekipler; Şiir Yolu üzerini ise temizlik personelleri, böcek olarak bilinen temizlik aracıyla köşe bucak temizledi. Son olarak ise güzergâh Yalova Belediyesi ekipleri tarafından tazyikli sularla yıkandı.

Yapılan çalışma hakkında bilgiler veren Yalova Belediyesi ekipleri; “Yaz ayının gelmesiyle birlikte şehrimizin en güzel noktalarından biri olan Şiir Yolu’nda kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdik. Vakumlu Çöp Kamyonu ile kayalık bölümlerde bulunan katı atıkları topladık. Şiir Yolu güzergâhı üzeri ekiplerimiz tarafından temizlendi ve yıkandı.  Özellikle güzergâh üzerinde bulunan kayalık bölümlere vatandaşlarımızın çöpleri atmamalarını, atanları ise uyarmalarını rica ediyoruz. Bu bölüme atılmaması gereken katı atıkların toplanması oldukça zor. Bu konuda vatandaşlarımızı daha duyarlı olmaya davet ediyoruz.  Daha temiz bir Yalova için elbirliğiyle çalışmalıyız” dediler.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.