Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İstanbul Barosu“nun İyilik Meleği Ayşen Muştu

12 ay önce
97 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

İstanbul Barosu“nun başarılı ve donanımlı hukukçularından Ayşen Muştu, bir müşterisinin hukuki sorunlarına yardım ettiği için yakın arkadaşı Recep Küreli tarafından tanıtıldığı bir müşterisiyle tanıştı. Bu müşterisinin yaşadığı sorunlarla yakından ilgilenen Ayşen Muştu, mesleğindeki uzmanlığı ve vicdanıyla davasını başarıyla sonuçlandırdı.

Muştu, bir biyografi yazarının deyimiyle, “donanımlı bir vicdan sahibi ve de iyilik meleği” olarak tanımlandı. Ayrıca, Cumhuriyet değerlerine sahip çağdaş medeniyete yürüyen eğitimli aydın bir hukukçu olduğu ifade edildi.

Tanıştığı insanlara yardım etmekten çekinmeyen ve topluma önderlik yapabilecek niteliklere sahip olan Muştu“nun, İstanbul“un donanımlı aydın yüzlerinden biri olduğu vurgulandı.
İstanbul Barosu“nun İyilik Meleği Ayşen Muştu

Ayşen Muştu, çağdaş Atatürkçü değerlere bağlı bir hukukçu olarak biliniyor. İstanbul Barosu“nun “iyilik meleği” olarak anılan Ayşen Muştu, çağdaş uygarlığın hedeflerine uygun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Kendisi, Türkiye“nin kurtuluş savaşı verdiği bu zorlu günlerde böylesine donanımlı ve değerli bir hukukçu olmasının önemine vurgu yapıyor.

Ayşen Muştu“nun başarısı, toplumun karanlık yönlerine rağmen zeki, yardımsever ve aydın kadınlarla tanışarak umutlarını korumasına yardımcı oldu. Ayrıca, CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu“nun da Ayşen Muştu“nun potansiyelini değerlendirmesi çağrısında bulunyoruz.

Ayşen Muştu, topluma önderlik yapmak ve sevgi dolu kalbiyle ışık saçmak için hazır olduğunu belirtti. Herkesin Ayşen Muştu“nun donanımlı ve başarılı bir hukukçu olduğunu ve topluma hizmet etmek için potansiyel taşıdığını kabul edeceği düşünülüyor.

İstanbul Barosu“nun İyilik Meleği Ayşen Muştu

Sonuç olarak, Ayşen Muştu gibi donanımlı, başarılı ve vicdanlı hukukçuların topluma önderlik yapmalarının önemine vurgu yapıyor. Ayşen Muştu“nun potansiyelini değerlendiren siyasi liderlerin toplumun yararına çalışmalarını sağlayacağını, CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu“nun da Ayşen Muştu gibi donanımlı bir hukukçu hanımefendiyi siyasette değerlendirmesi gerektiği belirtir. Muştu“nun, gelecekte halka hizmet edebileceği günleri sabırsızlıkla beklediği ifade ederiz.

Gazetemiz olarak, Ayşen Muştu gibi değerli hukukçuların topluma hizmet etmeye devam edeceğine ve toplumumuza ışık saçacaklarına olan inancımızı dile getiriyoruz

İstanbul Barosu“nun İyilik Meleği Ayşen Muştu

AVUKAT AYŞEN MUŞTU KİMDİR?

1982 Üsküdar/İstanbul doğumlu

Tuzla Süper Lise’den 2001 yılında yabancı dil bölümünde 4 yıllık lise eğitimi almış,

Maltepe Üniversitesi 2005 yılında Hukuk Fakültesi Lisans bölümünden mezun olmuş,

İstanbul Barosuna bağlı olarak 17 yıldır fiilen avukatlık yapmaktadır.

2007 yılında ruhsatını aldıktan sonra 14 yılını da kendi ofisinde ve mesleğini 17 yıldır icra etmektedir. Ayşen Muştu, başarılı bir avukat olarak, hukukun birçok alanında uzmanlaşmıştır. Özellikle sağlık firmaları ve önde gelen kliniklerin avukatlığını yaparak, idari davalar, marka patent davaları, ceza ve hukuk davaları konularında büyük bir deneyim kazanmıştır.

Ancak, Ayşen Muştu“nun mesleki başarıları sadece bu alanla sınırlı değildir. Aynı zamanda bireysel davalarda da kadına şiddet ve çocuk istismarı gibi hassas konularda müşteki ve mağdur tarafların avukatlığını yaparak, onların haklarını korumaya büyük önem vermektedir.

Ayşen Muştu, yüksek etik standartlarına sahip ve müşterilerinin haklarını korumak için çalışırken özveriyle çalışan bir avukattır. Profesyonel bir şekilde hareket ederek, müşterilerinin haklarını koruyarak, hukukun doğru uygulanmasını sağlayarak, her zaman müşterilerine adaleti sağlamaya kararlıdır.

Ayşen Muştu“nun, hukuki alandaki tecrübesi ve başarısı ile birlikte, dürüstlük, duygudaşlık ve müşterilerine yaklaşımı gibi kişisel özellikleri de dikkat çekmektedir. Bu özellikler onun, müşterileri için hukukun en iyisini yapma konusundaki kararlılığına ve samimiyetine işaret etmektedir.

Sonuç olarak, Ayşen Muştu, deneyimli ve başarılı bir avukat olarak, hukukun farklı alanlarındaki uzmanlığı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla öne çıkmaktadır. Mesleğine olan tutkusu ve hukuki prensiplere olan saygısı ile müşterilerine en iyi hukuki hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.