Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Haydi Modoko Birlik Zamanı

4 hafta önce
10 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

 

📍 4000 Koli Hazır Gıda

📍 200 Isıtıcı

📍 1000 Battaniye

📍 700 Koli Bebek Bezi

📍 Çok Sayıda Yatak

📍 Çok Sayıda Çocuk Giyim

📍 Çok Sayıda Kışlık Kıyafet

Modoko ailesinin desteğiyle Modoko işletmeci ve üyelerinden gelen nakdi ve ayni yardımlarla 600.000 TL’nin üzerinde gıda, erzak ve yaşam malzemesi temin edilmiştir. Yardım çalışmalarımız devam etmektedir.

Belli bir kısmını Modoko Yönetim imkanlarıyla depremden etkilenen bölgeye ulaştırıldı, kalan son malzemelerin de yetkili kurumlara teslim edilerek, deprem bölgelerine ulaşması sağlanmıştır.

Bu organizasyonda görev alan, destek veren hayırsever Modoko ailesine yapmış olduğu yardımlardan dolayı çok teşekkür ederiz, Allah razı olsun.

Bu ve benzeri felaketleri bir daha Allah bizlere göstermesin.

 

Yüzyılın felaketini yaşadığımız bu afette, ilk günden itibaren yaptığımız acil yardımlarla yaralara pansuman olmaya çalıştık, emeği ve hizmeti geçen herkese teşekkür ederiz.

Depremzedelerimiz için tek yürek olduğumuz bugünlerde, biz de Modoko Ailesi olarak, barınma ile ilgili sıkıntıları gidermek amacıyla 10 aileye konteyner ile yuva yapmaya niyet ettik. Konteynır hizmeti süresinin uzun ve tekrar tekrar kullanılması ve sonrasında başka bölgeye de sevk edilme imkanı olması,  katmerli bir destek olacaktır. Konteynerlar üretim aşamasındadır en kısa sürede ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1906 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.