Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

GELİYORUZ İŞTE YENİ VİZYON YENİ BAKIŞ AÇISIYLA AYDINLIK TÜRKİYE’NİN GELECEĞİN PARTİSİ

2 ay önce
124 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Sayın Başkanlarım,
Sayın Basın Mensupları,
Sayın Katılımcılar,
Türkiyemizin geleceğini şekillendireceği bir zamana girdik.
Mevcut yönetimlerin iyisiyle kötüsüyle bu zamana kadar geldik.
Yanlışlara karşı muhalefetimizi yaparken tek baz aldığımız doğru Türkiyemiz ve Milletimiz oldu.
Yanlışı eleştirirken doğru yapılan işlere de desteğimizi verdik. Asıl olan gelecek Türkiyemizin geleceği olduğu için ülkemizin hayrına ve geleceğine olumlu iş ve hizmet yapanları başımızın üstüne koyarız. AMA ülkemizin değerlerine ayaklar altına alan, ülkemize sığınmacılar yönetimini yapamayanlara karşı, ekonomimizi alt üst edenlere karşı da muhalefet yaptık yapmaya da devam edeceğiz.
2023 Türkiyemiz ve Milletimiz için yeni bir sayfa olacaktır.
Türkiyemizin Aydınlık Geleceğinde hepimize görevler düşmektedir.
İlk görevimiz alınacak enkaz bölümlerini düzeltmek olacaktır.
Yine kucaklayıcı bir yapı ile ülkemizin geleceğini hep beraber şekillendirecek programlara başlamamız gerekecektir.
Kıymetli Hazirun,
Bugün Türkiye’de Gençlik Sorunu vardır. Bu sorunu çözmenin yolu gençlerimize özel eğitimler, aktiviteler, programlar ve gerçek dünyadaki gelişmelerle meşgul olacağı, maddi problemler yaşamadan çok daha iyi şartlarda yaşamalarını temin ederek onları bilime, siyasete, topluma ve teknolojiye hazırlamamız lazım. Biz Aydınlık Gelecek Partisi olarak gençler için güzel projeler geliştirdik. Ve geliştirmeye devam ediyoruz. Gelin hep beraber bu projeleri zenginleştirelim.
Bugün Türkiye’de enflasyon problemi vardır. Bu canavarı bahane ederek sürekli fiyatları artıran bir güruh vardır. Bu güruhu kontrol altına almak için mevcut hükümet gereğini yapmıyor vatandaşlarımız zor duruma düşüyor. Gelin hep beraber Türkiyemizin Aydınlık Geleceğini şekillendirirken bu işin kontrolünü yapacak bir yapay zeka geliştirilelim.
Birilerin maşalığını yapan siyasiler bugün Anayasamızın ilk dört maddesine saldırıyorlar. Bu vatansızlar bizler gibi görünüp, bizlerin değerlerine saldırıyorlar. Toplum ve buradaki herkes bu kişileri biliyor ama bizde artık bu tür kişilere ve oluşumlara engel olacak bir sistem oluşturalım.
Seçimler geliyor, meclisteki siyasi partiye gariban halkımızın vergileri resmen peşkeş çekilecek. Bu sistemi kaldırmanın zamanı geldi. Artık siyasi partilere verilecek yardımları tartışmaya açalım. Gerekeni gerektiği gibi yerine koyalım.
Evet ülkemizde milyonlarca sığınmacı var. Ekonomi, sosyokültürel ve birçok alan bu yüzden yozlaştı. Gelin hep beraber insan onurunu kırmadan bu sorunu çözmek için projeler üretelim.
Kıymetli Katılımcılar,
Biz Ülkemizi seviyoruz. Biz Türkiyemizi Uluslararası arenada en üst düzeye getirmek istiyoruz. Aydınlık Geleceğin Partisi kadroları her alanda profesyonel işlere imza atmaktadır. Bizler yeni kurulduk ama çabuk büyüdük. Bizler ülkesini ve milletini seven, ülkesi ve milletine hizmet eden halk nezdinde kişileriz.
Bugün burada oluşturulacak atmosferde ülkemizi baz alalım, milletimizi baz alalım. AMA ülkemizin menfaati yerine başkalarının menfaatini şekillendirmeyelim.
Bizler ülkemizin ve milletimizin her türlü sorununu biliyoruz.
2023 seçimlerinde vizyonumuz ile Ülkemize çok büyük bir katma değer katacağımıza inanıyoruz. Şimdiden bu özel toplantıda sizlerle olmaktan duyduğumuz memnuniyeti bildirmek istiyoruz.
Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum…

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1913 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.