Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bağcılar Ülkü Ocakları’nı ziyaretinde konuştu

1 sene önce
42 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Bizim kapılar kapanmış oldu ona, tekrar göremezsin. Niye? Haddini bileceksin. Büyükelçi olarak görevini bileceksin. Bir büyükelçi nasıl çalışır, bunu öğreneceksin. Bunu öğrenmediğin takdirde bu kapı o şekilde yol geçen hanı değil, giremezsin”

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Amerika’nin Ankara Büyükelçisi Jeff Flake’in CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaretine ait “Amerika’ya bu seçimlerde bir ders vermemiz lazım. Joe Biden oradan konuşuyor, Biden’ın buradaki büyükelçisi ne yapıyor? Gidiyor bay bay Kemal’i ziyaret ediyor. Ayıptır, biraz kafanı çalıştır. Sen büyükelçisin. Senin buradaki muhatabın Cumhurbaşkanı’dır.” dedi.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan, ilçede yapımı tamamlanan tesislerin toplu açılış töreninin ardından Bağcılar Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti.

Ülkü Ocakları görevlileri tarafınca karşılanan Erdoğan, burada ocak ile alakalı yetkilerden malumat aldı.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan, “Bir üstadım derdi ki ‘1’e 100′ Gençler getirmesi lazım. Hani diyorlar ya ‘gençlik bizde’. Onlara gençliğin kimde olduğunu 14 Mayıs’ta göstereceğiz. Neyle? Her genç 100 adet… Bizim de buğday taneleri benzer biçimde 100 binlerce taneyi inşallah 14 Mayıs’ta arttırmamız lazım.” dedi.

Depremden sonrasında meydana getirilen evlerin Elazığ halkı için devletin sahiplenmesinin nişanesi bulunduğunu anlatım eden Cumhurbaşkanımız Erdoğan, “Devletimiz halkını sadece bırakmayacak. Sahiplenecek, sahipleniyor. Bu işi de en başarıya ulaşmış biçimde yürütüyoruz. Yoğun bir gayret var.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan, ziyaretinde Amerika’nin Ankara Büyükelçisi Flake’nin, Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etmesine ilişik, “ABD’ya bu seçimlerde bir ders vermemiz lazım. Joe Biden oradan konuşuyor, Biden’ın buradaki büyükelçisi ne yapıyor? Gidiyor bay bay Kemal’i ziyaret ediyor. Ayıptır, birazcık kafanı çalıştır. Sen büyükelçisin. Senin buradaki muhatabın Cumhurbaşkanı’dır.” ifadelerini kullandı.

“Büyükelçi olarak görevini bileceksin”

“Sen bundan sonra hangi yüzle Cumhurbaşkanı’ndan buluşma isteyeceksin?” diyen Erdoğan, sözlerini şöyleki bitirdi:

“Bizim kapılar kapanmış oldu ona, bir daha göremezsin. Niye? Haddini bileceksin. Büyükelçi olarak görevini bileceksin. Bir büyükelçi nasıl çalışır, bunu öğreneceksin. Bunu öğrenmediğin takdirde bu kapı öyle yol geçen hanı değil, giremezsin. Onun için de inşallah 14 Mayıs’a iyi hazırlanıyoruz, iyi koşturuyoruz. Rabbimin de lütfuyla bilhassa 6 milyonu aşkın gencimiz var. Bu gençlerimizin seçimlerdeki duruşu oldukca çok önemlidir.”

Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem tarafınca MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından kampanyası başlatılan “Cumhuriyetin 100. Yılında 100 oy kartı” takdim edildi.

Ziyareti esnasında Bahçeli’yi de arayarak kısa süre görüşen Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank, Genel Başkanvekilimiz Numan Kurtulmuş, Bağcılar Belediye Başkanımız Abdullah Özdemir, Esenler Belediye Başkanımız Tevfik Göksu ve İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe de eşlik etti.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.