Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ÇINARCIK BELEDİYE BAŞKANI NUMAN SOYER, DEPREM DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI

1 ay önce
13 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, deprem değerlendirme ve planlama toplantısına katıldı.

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan ve toplamda 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından değerlendirme ve planlama toplantısı Kaymakam Cemil Aksak başkanlığında Çınarcık Belediyesi Meclis Salonunda  yapıldı.

Çınarcık Belediyesinin Meclis Salonunda gerçekleştirilen deprem değerlendirme ve planlama toplantısına Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak, Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten, daire müdürleri, meslek odaları, dernekler, sivil toplum kuruluşları ve muhtarların katılımı ile ülkemizin yaşadığı büyük deprem felaketi sonrası yaralarımızı hep beraber sarmak için görüş ve önerilerin paylaşıldığı toplantı düzenlendi.

Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak, depremde vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileyerek başladığı konuşmasında, devletimizin olayın meydana geldiği ilk andan itibaren bütün imkânlarıyla deprem bölgesinde her şeyi yaptığını ve yapmaya devam ettiğini belirtti.

Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak “Ülkemizi yasa boğan bu felakete karşı vatandaşımızın ilk günden itibaren duyarlılığının gurur verici olduğunu ifade ederek, yardımlarından dolayı tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yaralarımızı birlik olarak saracağız ” ifadelerini kullandı.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1914 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.