Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

CHP’lilerden Çayarası Ziyareti

4 ay önce
19 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Çayarası Yaylasına giderek pazar enafı ve yerli esnafı ziyaret eden CHP ekibi, kendilerini tanıtarak esnafın ve halkın sorunlarını dinlediler.

CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, yönetin kurulu üyeleri ve partililerle birlikte Çayarası Yaylasında kurulan pazar esnafını ve yerli esnafı ziyaret ederek pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ettiler.
Bir vatandaşın köy okullarının kapatılması sonucu köylerde yaşayan çocukların zor şartlarda taşımalı eğitimle başka okullara gönderildiklerini istemedikleri yurtlara mecbur kaldıklarını belirmesi üzerine Başkan karadağ; 10 çocuk olduğu zaman köylerde ilkokul açılabileceğinin ve bu konuda Miil Eğitime başvurabileceklerinin bilgisini verdi.

Ziyaretler sonrası bir açıklama yapan Başkan Karadağ; Torosların zirvesinde bir çok yaylanın ortak alışveriş merkezi olan Çayarası yaylasında esnaf arkadaşları ziyaret ettiklerini ve güzel tepkiler aldıklarını belirtti. ‘Artık herrkesin Cumhuriyet Halk Partisi iktidarını beklediği görünüyor. Esnafın ortak sıkıntısı bugün sattıkları malı yerine koyamamak ve yarınlarının belirsizliği. Esnaf arkadaşlarımıza CHP iktidarında bu sıkıntıların nasıl aşılacağını anlattık.’ dedi.
Haber:Zeki Demir

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1053 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.