Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Aydınlık Geleceğin Partisi Genel Başkanı Murat Danacı, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı için bir kutlama mesajı yayınladı. Murat Danacı’nın mesajı;

1 sene önce
54 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

“Değerli emekçi kardeşlerim,

Bugün yine bir 1 Mayıs gününe daha ulaşmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. 1 Mayıs, emeğin ve emekçinin haklarının mücadele ederek elde edildiği bir gün olarak tarihe geçmiştir. Bu özel gün, dünya genelindeki tüm emekçilerin birlik, dayanışma ve mücadele günüdür.

Ancak, günümüzde maalesef emekçilerin haklarına yönelik saldırılar hız kesmeden devam etmektedir. Kapitalist sistem, kar hırsı ve sömürü düzenini sürdürebilmek adına emekçilerin çalışma koşullarını kötüleştirmekte ve haklarını gasp etmektedir. Bu durum, insanların yaşamlarını zorlaştırmakta ve toplumsal adaletsizliği artırmaktadır.

Aydınlık Geleceğin Partisi olarak bizler, emekçilerin haklarını savunmak ve sömürü düzenine karşı mücadele etmek için varız. Bizler, emekçilerin taleplerini dikkate alacak ve çözüme kavuşturacak politikalar üreteceğiz. Toplumsal adaletin sağlanması için mücadele edeceğiz.

Bu nedenle, tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyoruz. Birlik, dayanışma ve mücadelemiz hiçbir zaman bitmeyecektir. Tüm emekçilerin haklarına saygı gösteren, insan odaklı bir dünya için mücadele etmeye devam edeceğiz. Hepinize sağlıklı, mutlu ve aydınlık bir gelecek diliyoruz.”

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.