Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Antalya Büyükşehir Temel Bisiklet Sürüş Eğitimi veriyor

2 ay önce
7 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Antalya Büyükşehir Belediyesi, sağlıklı yaşam ve temiz çevre için 10-65 yaş aralığındaki vatandaşlara temel bisiklet sürüş eğitimi düzenliyor. Temel bisiklet sürüş eğitimine katılmak isteyen vatandaşlar www.abbsporhizmetleri.com internet adresinden kayıtlarını yaptırabiliyor.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından “Temiz hava ve sağlıklı yaşam için pedallıyoruz” sloganıyla başlatılan Temel Bisiklet Sürüş Eğitimleri Akdeniz Kent Parkı’nda devam ediyor.  Hem bir ulaşım aracı hem de spor amaçlı bisiklet kullanımının yaygınlaştırmak üzere başlatılan kurslarda10 -65 yaş aralığındaki vatandaşlara ücretsiz temel bisiklet sürüş eğitimi veriyor.

VATANDAŞLAR MEMNUN

Akdeniz Kent Parkı’nda oluşturulan parkurda bisiklet sürmeyi öğrenen vatandaşlar eğitimden çok memnun. Eğitime katılan 60 yaşındaki emekli Azize Güversen, “Hayatımda hiç bisiklete binmemiştim. Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği eğitimde ikinci dersimde bisiklet kullanmayı öğrendim.

Bisiklet sürmeyi isteyip de cesaret edemeyen kişiler mutlaka kurslara gelmeli. Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi.

HAYALİMDİ

Projeyi başarılı bulduğunu belirten 53 yaşındaki Emekli Öğretmen Buket Sultan Çokgezen, “Bisiklet sürmek çok istediğim bir şeydi, Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile bu hayalimi gerçekleştirdim. Çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

55 yaşındaki Ayten Hızır ise “Sağlıklı bir şekilde düşüp kalkmadan, sakatlanmadan bisiklet öğrenmek isteyenler rahatlıkla bu kursa gelebilir” diye konuştu.

YENİ DÖNEM KAYITLARI

Temel bisiklet sürüş eğitimine yeni dönemde katılmak isteyen vatandaşlar www.abbsporhizmetleri.com internet adresinden kayıtlarını yaptırabilecek. Bisiklet eğitimleri Akdeniz Kent Parkı içerisinde Pazartesi, Salı, Perşembe ve  Cuma günleri  ücretsiz olarak veriliyor. Eğitim program tarihleri şöyle

 

DönemTarihlerKurs Saatleri
13.Dönem 8-16 Aralık(16:30- 18:00)
(18:00- 19:30)
14.Dönem 19 -27 Aralık(16:30- 18:00)
(18:00- 19:30)
15.Dönem 29 Aralık -6 Ocak(16:30- 18:00)
(18:00- 19:30)

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1613 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.