Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ALTSO, ÜNLÜ OYUNCU HAKAN BİLGİN’İ ALANYA’YA GETİRİYOR

1 sene önce
64 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

ALTSO Başkanı Eray Erdem, Sinema ve Tiyatro Oyuncusu Hakan Bilgin’i seminer için Alanya’ya getiriyor.

Başkan Erdem, “Kişisel gelişim seminerlerimiz kapsamında ülkemizin başarılı oyuncularından Hakan Bilgin’i Alanya’ya getiriyoruz. 20 Mayıs 2023 Cumartesi günü saat 10.30’a halka açık ve ücretsiz olarak ALTSO Konferans Salonu’nda gerçekleştireceğimiz seminerimize tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

Türk tiyatrosu ve televizyon dünyasının başarılı isimlerinden tiyatrocu Hakan Bilgin ‘Farkında mısınız?’ semineriyle Alanyalılarla buluşuyor.

Seminer; 20 Mayıs 2023 Cumartesi günü 10.30 – 13.00 saatleri arasında ALTSO Konferans Salonu’nda halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Çakallarla Dans, Küçük Ağa, Yalnız Kurt ve Payitaht Abdülhamid gibi önemli yapımlarda da görev alan Bilgin, Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur.

HAKAN BİLGİN KİMDİR?
Tiyatro yönetmeni. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Tam adı Hasan Hakan Bilgin. 4 Nisan 1967, Samsun doğumlu. Aslen Artvin Arhavilidir. Tiyatrocu Çiğdem Bilgin ile evlidir. Derin (d.2006) adında bir oğlu vardır.
Önce Ordu Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu’nda, sonra1990 yılında İstanbul’a gelerek Ferhan Şensoy’un Ortaoyuncular Tiyatrosunda çalışmaya başladı. 1996 yılına kadar çeşitli oyunlarda oynadı.
1998-1999 sezonunda Eşek Tiyatro Topluluğuna geçti ve “Biz Evrimi Çok Sevmiştik” adlı oyunda ve “Üçüncü Türden Yakın İlişkiler” oyununda oynadı.
2008 yılında Nişantaşı’nda Sakizli Cafe ‘nin sahibi oldu. Daha sonra devretti.
Halen Eşek Tiyatro Topluluğunda görev almaktadır. 20 Ağustos 2014 tarihinde ‘Söz Müzik Ali Kocatepe’ konserinde Hakan Bilgin de şarkı söyledi.
Şimdiye dek 70 civarında film ve dizide rol alan Hakan Bilgin, yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.