Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ADGİAD (ANTALYA DOĞU VE GÜNEYDOĞU İŞ İNSANLARI DERNEĞİ) YENİ BAŞKANI’NI SEÇİYOR

1 sene önce
82 kez okundu
ADGİAD (ANTALYA DOĞU VE GÜNEYDOĞU İŞ İNSANLARI DERNEĞİ) YENİ BAŞKANI’NI SEÇİYOR

ADGİAD (ANTALYA DOĞU VE GÜNEYDOĞU İŞ İNSANLARI DERNEĞİ) YENİ BAŞKANI’NI SEÇİYOR

ANTALYA’DA 18 ARALIK CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK OLAN OLAĞAN GENEL KURUL İLE YENİ YÖNETİM SEÇİLECEKTİR.
ADGİAD BAŞKANLIĞI İÇİN TURİZMCİ ERCAN ÖZBAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI.
Ercan Özbay konuşmasında; Doğu ve Güneydoğu Anadolu derneği başkanlığına aday olduğunu belirterek,
“TEK SES TEK YÜREK OLMALIYIZ”dedi.
Konuşmasına önemli mesajlar vererek devam eden Özbay;
Yol arkadaşlarımla beraber, Doğu ve Güneydoğu Anadolu İş İnsanları yönetimine talip olduklarını belirterek göreve hazır olduklarını dile getirdi. Derneğin bundan sonraki süreçte yapacağı projeler hakkında bilgi verdi.
Özbay,ülkemizde eğitime yönelik yapılacak olan çalışmaların çok önemli olduğunu ve maddi imkanı düşük olan öğrencilere burs imkanı sağlayacaklarını dile getirdi.
Yeni oluşumla birlikte derneğe yeni bir yer tahsis edeceklerini yöneti ile birlikte Antalya’ya yeni bir çehre yeni bir oluşum sağlayacağız dedi. Türkiye’nin her yerinde ki yardıma muhtaç vatandaşlarımızın yardımına koşacağız hayallerimizi projelerimizi tek tek gerçekleştirme konusunda önemli çalışmalar sarf edeceğiz hedefimiz doğru sağlam adımlarla ilerlemektir,dedi.
Dünyayı ve ülkemizi olumsuz yönde etkileyen covid- 19. Pandemi hastalığından dolayı hassas bir süreç yaşadıklarını ve dernek olarak bu konuda mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışacaklarını bu hassas dönemde, hayallerimize sonuna kadar gitmek istiyorsak derneğimiz ile “TEK SES TEK YÜREK” olup el ele vermekten başka çaremiz yoktur,dedi.
Özbay son olarak,birlikte yola çıktığımız bu süreçte beni yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarımın desteğiyle başkanlığa adayım,18 Aralık’ta yapılacak kongreye tüm üyelerimizi davet ediyorum,camiamıza şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum,dedi

Haber Yunus Göral

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.