Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YALOVA KENT KONSEYİİKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE AFET ÇALIŞMA GURUBU 3. TOPLANTISINI YAPTI

3 hafta önce
12 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova Kent Konseyi,İklim Değişikliği ve Afet Çalışma Grubu, Çalışma Grupları Koordinatörü Aysun Mengüverdi koordinatörlüğünde Halil İnalcık Kültür Merkezi Konferans Salonunda 3. Toplantılarını gerçekleştirdi. Açılış konuşmasını İklim Değişikliği ve Afet Çalışma Grubu Başkanı Sabri Karaçamın yaptığı toplantıda,

MAG-DER adına konuşanSabri Karaçam,toplanma ve barınma alanları hakkında bilgiler verdi. İlk toplanma alanlarının önemi ve alt yapılarının bir an önce yapılması gerektiğinin üzerinde durdu. Ayrıcabarınma alanlarının yer tespiti konusunun öneminden bahsederek konuyla ilgili dünyadan örnekler verdi.

Ardından yine MAG-DER adına konuşan Hâkim Menteş,deprem öncesi hazırlık ve deprem anında neler yapılması gerektiği hakkında bilgiler vererek afet farkındalık eğitimlerinin öneminden bahsetti.

K77 Yalova Arama ve Kurtarma Derneği adına konuşan Hüseyin Uygun, arama ve kurtarma eğitimlerinin öneminden bahsetti. Mevcut arama kurtarma eğitim alanının son durumu hakkında bilgi vererek eğitim merkezi alanının yıkılmaması daha güzel ve kullanışlı hale getirilmesi gerektiğinin üzerinde durdu.

Toplantıya İklim Değişikliği ve Afet Çalışma Grubu Üyeleri, Yalova Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri İdris Durmuş ve Kubilay Özer, Genel Sekreter Erkan Çetintaş katılım sağladı.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 634 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.