Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

UGK Bursa Kadın Kolları İl Başkanı Yasemin Tiryaki Acar Annesine Özel Anneler Günü Mesajı Yayınladı

1 ay önce
222 kez okundu
UGK Bursa Kadın Kolları İl Başkanı Yasemin Tiryaki Acar Annesine Özel Anneler Günü Mesajı Yayınladı

CANIM ANNEM
Dürrüye Tiryaki “ye İTHAFEN….

Bu yazı sana canım annem
“Canım annem, bana verdiğin değerle ve emekle bugünlere gelmemi sağladığın için sana minnettarım. Anne olunca anlarsın dediğin tam o noktadayım. Bende anne oldum. Çocuk doğurmanın bakıp büyütmenin hiç kolay olmadığını ve anneliğin neden kutsal olduğunu şimdi çok iyi anlıyorum annem. Seni çok seviyorum. Allah başımızdan eksik etmesin seni hep yanımızda ol hep bizimle ol. Anneler Günün Kutlu Olsun Anneciğim”

 

  Bana anneliği tattıran güzel kızlarımdan bana yazılanlar

 

Annelerin en güzeli sensin. Benim güzel annem.. Ilık esen bahar yeli, Sensin benim güzel annem.. Güneş yüzlü altın kalpli, ağırbaşlı tatlı dilli meleklerin eşi sanki sensin benim güzel annem.. Açan çiçek çağlayan su, gülümseyen engin duygu evinizin mutluluğu sensin benim güzel annem. Anneler Günün Kutlu Olsun Canım Annem... İpeksu Acar (9)

“Annelerin en güzeli sensin güzel annem.. Ilık esen bahar yeli,Sensin benim güzel annem Güneş yüzlü altın kalpli, ağırbaşlı tatlı dilli meleklerin eşi sanki sensin benim güzel annem.. Açan çiçek çağlayan su, gülümseyen engin duygu evinizin mutluluğu sensin benim güzel annem. Günün Kutlu Olsun Canım Annem.” İpeksu Acar (9)

 

 

“Canım Annem; Sen benim için birtanesin, Sen benim hep kalbimdesin.. Canım anneciğim Seni Çok Seviyorum canım Annem… Hep Güzel sözler söylersin sen en iyi annesin. Anneler Günün Kutlu Olsun Anneciğim.”
Pelinsu Acar (7)

 

 

Canım Annem Başta olmak üzere doğurmuş doğurmamış doğurduğunu bağrına basmış doğurduğunu bağrına bile basamamış doğurmadığını bile bağrına basmış kendi anne olan vicdanı anne olan ruhu anne olan bütün kocaman yürekli kadınların ve ebedi yolculuğa intikal etmiş tüm annelerimizin ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN…

 

Yasemin Tiryaki Acar
UGK Bursa Kadın Kolları
İl Başkanı

İmaj TV Bursa Temsilcisi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.