Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

TUTUK’TAN SPOR CAMİASINA TAM DESTEK

1 sene önce
41 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, amatör spor kulüpleri, hakemler, saha komiserleri ve antrenörlerle kahvaltılı programda bir araya geldi.

Uygulama Oteli’nde spor camiasının bir araya geldiği kahvaltıya, Başkan Tutuk’un yanı sıra; AK Parti Yalova Milletvekili ve Milletvekili Adayı Ahmet Büyükgümüş ile AK Parti Yalova Milletvekili Adayı Erhan Dede de katıldı.

Tutuk, Yalova’mızı Geleceğe Taşıyoruz

“Şehrimize yakışacak, değer katacak, hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek her çalışmayı gerçekleştirme gayretindeyiz” diyen Başkan Tutuk, “Göreve geldiğimiz günden beri şehrimizin her tür sorununu bertaraf edip yeni proje ve yatırımlarla da Yalova’mızı geleceğe taşıyoruz. Gençlerimize de sporu sevdirmek, kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve bedensel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla mahallelerimize spor alanları kazandırıyoruz. Mini futbol sahalarından basketbol sahalarına ve çok amaçlı sahalara kadar her mahallemize eşit hizmet götürmeye gayret gösteriyoruz” ifadelerine yer verdi.

Başkan Tutuk, ayrıca Hacı Mehmet Ovası’nda imar planlaması yapıldığını, bu planlamalar dahilinde; 13 Bin metrekare alanın kapalı spor tesisi için ve 60 Bin metrekare alanın da açık spor tesisleri için ayrıldığını belirtti. İlerleyen süreçte bu alanlarda Yalova’da yapılmış en büyük ve gelişmiş spor tesislerini Yalovalılarla buluşturma hedefinde olduğunu da sözlerine ekledi.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.