Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

TELEVİZYON VE RADYO DÜNYASININ BAŞARILI İSİMLERİ EĞİTİM YÖNETİCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

3 gün önce
11 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen İletişim Konferansında televizyon ve radyo dünyasının başarılı isimleri Haber Spikeri Mehmet Aydın, Radyo Programcısı Umut Öztürk ve Radyo Programcısı Hop Dedik Ayhan eğitim yöneticilerimizle bir araya geldi.

Yalova Valisi Muammer Erol, İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim Akmeşe, ilçe milli eğitim müdürleri ve okul/kurum yöneticilerinin katıldığı program, İl Müdürümüz Akmeşe’nin selamlama konuşmasıyla başladı.

Ardından “Etkili konuşma, diksiyon ve hitabet” konusunda Mehmet Aydın, “Kelimelerin gücüyle dünyamız değişir mi?”, “İletişimin psikoloji ve sosyolojiye yansımaları neler?” ve “İletişim kaynakları” konularında Umut Öztürk, “Sosyal medya nasıl kullanılır, nasıl kullanılmaz?” ve “Sosyal medya hayatımızı nasıl etkiliyor?” konusunda da Radyo Programcısı Hop Dedik Ayhan katılımcılarla bilgi ve deneyimlerini paylaştı.

Okul/kurum yöneticilerimiz ile öğretmenlerin yoğun katılım sağladığı, verimli ve keyifli geçen program Vali Erol ve İl Müdürümüz Akmeşe tarafından konuklara teşekkür edilmesiyle sona erdi.

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1053 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.