Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

SEYRANTEPE MAHALLESİNE 3 BİN TON ASFALT DÖKÜLDÜ

3 hafta önce
7 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde Seyrantepe Mahallesi’nde başlatılan asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Altyapıdan üstyapıya A’dan Z’ye değişen mahalleye yaklaşık 3 bin ton asfalt döküldü.

Altyapısı yapılan, yolları genişletilen ve asfalta kavuşturulan mahallede yapılan hizmetler, vatandaşlar tarafından takdir gördü. Yalova Belediyesi tarafından kaldırımların da yapılmasının ardından mahallede çalışmalar tamamlanacak.

Hizmet İçin Varız..

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk geçtiğimiz aylarda da girişimler sonucu mahalleyi doğal gaz getirildiğini kaydederek, “Seyrantepe Mahallemizde altyapıdan üstyapıya ciddi çalışmalar yapıyoruz. Mahallemizde tam anlamıyla değişimibaşlattık. Mevcut olan yolların bozukluğu bizlere iletildi. Bizler de programımıza alarak çalışmalarımıza hız verdik. Ekibim kısa süre içerisinde asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Şimdi ise daha önce kaldırım olmayan mahallemizde kaldırım çalışmalarına başlıyoruz. Tahmini olarak 1 hafta içerisinde hava şartlarının uygunluğuna göre mahallemizde çalışmalarımız bitecek. Vatandaşlarımızın göstermiş olduğu sabır ve ilgi için teşekkür ediyorum. Bizler her mahalleye icraat götürmek için varız” ifadelerini kullandı.

Muhtardan Teşekkür Pankartı..

Seyrantepe Mahalle Muhtarı Tayfur Çetin Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a mahalleye yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Teşekkürünü yazılı bir pankart ile mahalle girişine astı.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 634 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.