Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Depremzede çocukların eğitimi için sahne aldılar

10 ay önce
49 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç
Çocuklar için size söyleyeceklerimiz var” sloganıyla Avrupa Müzik Topluluğu, bahar konserleri büyük coşkuyla yapıldı. TOÇEV ile ortaklaşa yapılan konsere İstanbullular yoğun ilgi gösterirken,konserde sürpriz dolu anlarda yaşandı. Konserde unutulmaz eser ” Taht kurmuşsun kalbime”nin söz yazarı Şemsettin Polat’da katılırken eserini torunu Hakcan Polat seslendirdi.
TOÇEV ( Tuvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) ile birlikte düzenlenmiş olan konser bayram havası tadında geçti. Avrupa Müzik Topluluğu, eğitim almak isteyen ancak maddi imkansızlıklar nedeniyle okula gidemeyen,yada çalışmak zorunda kalan çocuklarımızın ,toplumsal hayata kazandırılması için çalışan Vakfın bu kez depremzede çocuklar için gerçekleştirmekte olduğu eğitim faaliyetlerine dikkat çekmek ve destek olmak üzere, yapılan bu konserde çok sayıda çocuğun eğitim masraflarının karşılandığını açıkladı.
Konser öncesi bir açıklama yapan Avrupa Müzik Topluluğu Başkanı Selda Özer, ülkenin geleceği çocuklar için bu konseri düzenlendiklerini söyledi. Özer ” Çocuklar daha iyi eğitim alsınlar diye bizler de elimizden geleni yapmaya çalıştık ve çalışıyoruz. Çocuklarımız okusun, güzel bir eğitim alsınlar istiyoruz” dedi. TOÇEV Başkanı Ebru Uygun da desteklerinden dolayı Avrupa Müzik Topluluğuna teşekkür etti.
Şişli Cemil Candaş Kültür Merkezinde yapılan konserde sürpriz dolu anlar da yaşandı.
Konsere unutulmaz eser ” Taht Kurmuşsun Kalbime”nin söz yazarı Şemsettin Polat da katılırken, eserini torunu Hakcan Polat seslendirdi. 82 yaşındaki Dede ve 16 yaşındaki torunun aynı sahneyi paylaşması büyük alkış topladı.
Konser şef Mustafa Ertürk yönetimi ile bahar ve Hıdırellez şarkıları ile son buldu.
Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.