Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Milliyol Partisi İstanbul il Başkan yardımcısı Polatgil”in Ramazan Bayramı Mesajı

Milliyol Partisi İstanbul il Başkan yardımcısı Polatgil”in Ramazan Bayramı Mesajı

Milliyol Partisi İstanbul il Başkan yardımcısı Özden Polatgil Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı.

Polatgil mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Toplumsal yaşamımızda önemli bir yeri bulunan bayramlarımız, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdir.
Bu mübarek günde dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birbirimizi kucaklamalıyız. Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlıları ziyaret ederek, onlara maddi ve manevi yardımlarda bulunarak, onları sevindirmek manevi duygularımızı güçlendirecektir.
Bayramlarda birlik, beraberlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe dönük umutlarımızı her koşulda korumalıyız. Bu günlerin bize getirdiği huzur ortamının değerini iyi bilerek, kötülüklerden uzaklaşarak, iyiliği ve doğruluğu bir yaşam ilkesi olarak benimseyerek yaşamalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa ve ülkemize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler; Tüm islam aleminin ramazan bayramını en içten duygularımla kutlarım.”dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.