Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Millî Yol Partisi Ali Mazhar Kır’dan kendilerini karalamaya calisan Akit yayına cevap

2 ay önce
106 kez okundu
Millî Yol Partisi Ali Mazhar Kır’dan  kendilerini karalamaya calisan Akit yayına cevap

Kendine ak diyen kara probagandacılar “Muhsin Yazıcıoğlu’nun Yol arkadaşları diye yola çıktılar, Muhsin YAZICIOĞLU’na ihanet ettiler, halkın yarısının oyunu almış Cumhurbaşkanına itibar süikasti de bulundular” yazmışlar .
1. Cumhurbaşkanına diyorsunuz ya, bunu doğru anlayalım, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminde, Sayın Cumhurbaşkanı, siyasi iktidardır. Siyasi iktidarın hatalarını yanlışlarını söylemek bir itibar süikasti değil, muhalefet olmanın gereğidir
2. yanlışa,, kimden gelirse gelsin yanlış, doğruda, kimden gelirse gelsin doğru, demek şehit Liderim Muhsin Yazıcıoğlunun ahlakıdır.
3 Asıl ihanet edenler, iktidarın nimetlerinden faydalanmak, ihale almak , iş takibi yapmak için yanlışı, hatayı, doğru göstermeye çalışanların yaptığıdır.
4. Sayın Cumhurbaşkanına, en büyük itibar süikasti, güç sarhoşu olmuş, kendini her kezin üstünde gören, AKP liler tarafından yapılmaktadır.
5. Biz Milli Yol Partisi olarak, kutuplaşmanın yanında yakınında yer almayacağız, Türk Siyaseti, Cumhur ve Millet ittifakından ibaret değildir, bunu Türk Milletine isbat etmek için yola çıktık inşaALLAH üçüncü Yol olacağız.
Ali Mazhar Kır
Milli Yol Partisi
Genel Başkan Yardımcısı

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.