Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

GENEL BAŞKANI YILMAZ GÜLÜMSER SİYASİ SALDIRILAR ÇOĞALDI KALICI ÇÖZÜMLER ALINMASI GEREKİYOR.

4 hafta önce
38 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser Ankara Genel Merkez binasın’da Basın Açıklaması yaptı.
Şu ifadelere yer verdi.”

Son zamanlar da siyasi cinayetler ve siyasi saldırılar çoğaldı bu karanlık zihniyetlerin ve tetikçilerin üzerine gidilip kalıcı önlemler alınması gerekiyor.
Bütün siyasi parti Genel Başkanlarının partilerin üst düzey yönetim kurulu üyeleri için farkındalık oluşturmak üzere toplantılar konferanslar ve sempozyumlar düzenlemek gerekmektedir.

Ülke genelinde kaos ortamı yaratmak isteyenlere siyasi partiler teşkilatlarını disipline etmesi ve dikkatli hareket gerekmektedir.

Ülkemizin geleceği için siyasetçilerine mutlak ihtiyaçları olduğu ap,açık bir gerçektir. dedi.

Tetikçilerden azmettiricilere kadar ciddi incelemeler sonucunda ortaya çıkan gerçeklere göre kalıcı önlemler alınması gerekmektedir.

Her bir siyasi parti Genel Başkanı bir kitlesi olduğu gerçeğinden yola çıkarak toplumları bir birine düşürülmesi için amaçlanan bu siyasi cinayetler ve saldırılarının daha büyümemesi ve önlenemez duruma gelmezden önce ciddiyetle kararlılıkla mücadele etmeye devam ediyor olacağız.
Sözlerini tamamladı.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1613 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.