Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

GENEL BAŞKANI YILMAZ GÜLÜMSER MÜLTECİ SORUNLARINA DEĞİNDİ.

GENEL BAŞKANI YILMAZ GÜLÜMSER  MÜLTECİ  SORUNLARINA DEĞİNDİ.

Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser’in yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

Büyük Önderimiz Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetimiz de bulunan farklı uyruk ve mezhepten gelen sözde geçici sığınmacıların bazıları artık vatandaşlık hakkı kazanmıştır. diğerleri de kazanmaya sistematik olarak devam etmektedir.

Türkiye de demografik yapısı vardır.” ama bu yapı günden güne bozulmaya neden olmuştur daha da önlenemez bozulmaya doğru sistematik olarak artmaktadır.

Türkiye de kendilerini dokunulmaz olarak hak gören ve bu konuda da yönetim de ki iyi niyet veya kasıtlı olarak uygulamalarla desteklenen sözde geçici sığınmacılar şiddet tecavüz, gasp,cinayet, kaçakçılık, ve benzeri adi ve adli suçları işlediği gerekçesiyle de asla davalar açılamıyor. sınır dışı edilemiyor. ülke de disiplinsiz ve kayıtsız sözde göçmenler rehabilite edilmesi gerektiği halde edilmiyorlar. aksine ülkemizin kanunlarını tanımadıkları gibi kendi orman kanunlarıyla yaşayıp Türk milletimizin de bu orman kanunlarına uygun davranması gerektiğini düşünüyorlar.

Sözde göçmenler tarafından suç örgütleri mafyavari yapılar silahlı guruplar halinde organize olmaya devam ediyorlar. ve yarın olası bir kaos ortamı içinde de iç savaşa kalkışabilecek kadar da tetikte bekliyorlar.

Türkiye de olası bir İktidarlar değiştiği de Geçici göçmenler sınır dışı edilmesi gerektiğini de gitmemek için yasa dışı yollarla direniş hareketi başlattıklarında da hem Türkiye Cumhuriyeti kolluk kuvvetlerini hemde asil Türk geçmelerimizi karşıların da göreceklerdir.

Dünya da hiç bir nedenle geçici sığınmacılara sonsuza kadar kalma hakkı be bulundukları ülkelerde ki kanunlardan üstün ve muaf tutulması asla görülmemiştir Türkiye de de görülmeyecektir.

Bizler Vatan Severler Partisi olarak
Büyük Önderimiz Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetimizin emrindeyiz.

ÖNCELİĞİMİZ TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.