Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

GENEL BAŞKANI YILMAZ GÜLÜMSER GELECEĞİN EN BÜYÜK GÜVENCESİ TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZDİR.

GENEL BAŞKANI YILMAZ GÜLÜMSER GELECEĞİN EN BÜYÜK GÜVENCESİ TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZDİR.

Geleceğin en büyük güvencesi Cumhuriyet’tir.”

Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkanı Sayın Yılmaz Gülümser basın açıklamasında.
şu ifadelere yer verdi.”

Büyük Önderimiz Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetimiz de geleceğimizin güvencesi altında alınmak adına yeni bir Siyaset alanı başlamak üzere hazırlıklar başladı devam etmektedir.

Yeni Siyasete katılan Siyasette eski olan bir yeni denge mekanizmasıyla birlik beraberlik içinde şahsi çıkarlardan uzak Vatanımız Devletimiz Milletimiz menfaatine göre hareket edecek yeni bir değişim için yol hazırlığı yapıldı eksikler görevler belirlenerek tamamlanmaktadır

Türkiye Siyasetin de gerek yurt içinde gerek yurt dışında milli menfaatlerimiz ilkesinde kararlı mücadele edecek olan bir yapı üzerinden geleceğimizin teminin de başarılı kararlı Siyasetçiler tarafından ülke genelinde yapılan kararlı duruşlarla gelecek nice binlerce yıllara güvenli ve müreffeh bir Türkiye için düğmeye basıldı.

Siyasiler tarafından da değişim ve gelişim olması gerekmektedir diye ortak dil ve hedef olarak ortaya çıkan etkileşimde “Türk, Kürt,Alevi,Sünni, Müslim, Gayrimüslim olgusuna karşı kin, ve nefret bölücü ve yıkıcı algı terk edilerek birlik beraberlik içinde ortak kutsal ve kurucu değerlerimiz üzerinden barış ve kardeşlik çerçevesinde ilerlemek icin ideal bir ortak akıl da birleşime karar verildi.

Büyük Önderimiz Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetimizin
Şu günler de 200. Yüzyılımızı yaşadığımız zamanlar da
Bu şartlar da ortaya çıkan gerçeklerimiz çerçevesinde “Büyük Önderimiz Atatürk’ün ilkelerine bağlı olarak ilerlemekten geçmektedir.”

Türkiye de ki değişimin olumlu etkileri çerçevesinde
Bir birine kinle saldıran değil sevgiyle sarılan bir toplum olarak ilerlememiz için köklü Türk tarihimizle gerek coğrafya gerek kültür gerek manevi gerekse milli bağlarımızın ışığında birlik beraberlik içinde güçlenerek ilerlemektedir.

Kahraman gazilerimizin kanıyla sulanmış Aziz Şehitlerimizin canıyla alınmış Bu mukaddes Vatan topraklarımız üzerinde yaşayan kendini Bu Mukaddes Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak amacıyla hangi hangi kökenden hangi dilden hangi inançtan hangi mezhepten olursa olsun zengin fakir okumuş okumamış herkese hangi meslekten ve ya kentten köyden mezradan olursa olsun kendini Bu Mukaddes Vatan topraklarımızda saygın bir evladı olarak hisseden herkesle birlik beraberlik içinde ilerlemektedir

Bizler Vatan Severler Partisi olarak Genel Başkandan Mahalle Başkanımıza kadar ilkeli bir duruş içerisinde
Ülkemizin zor şartlar ve zor zamanlar geçiriyor olmasına rağmen taşın altına elimizi değil gövdemizi taşın altına koyacağız. cehennemden geçer gibi ateşten gömleği giyerek Şanlı Atalarımız gibi geleceğimizi yeniden temin etmek adına şahsi çıkar ve hırslarımızı gözetmeksizin ilerlemek için yola çıktık. başaracağız.dedi.

ÖNCELİĞİMİZ TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZ.

Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkan Yılmaz Gülümser

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.